شرکت مهندسی پارسا آسانبر پرند با مدیریت مهندس بیژن کوثری، از متخصصان نام آشنای این صنعت پایه‌گذاری شده است که بالغ بر بیست سال تجربه فعالیت در صنعت آسانسور و پله برقی را دارد. ما در زمینه طراحی مهندسی، مشاوره، تأمین تجهیزات و اجرای انواع آسانسور و پله برقی در خدمت شما هم‌میهنان عزیز می‌باشیم.


شرکت مهندسی پارسا آسانبر پرند به منظور دستیابی به دانش فنی و برخورداری از تکنولوژی روز، در عین ارتباط مستمر با مراکز تحقیقاتی و تولیدی در کانادا، آمریکا و اروپای غربی، در کنار فعالیت متمرکز و تخصصی در زمینه آسانسورهای صنعتی (Rack and Pinion) به عنوان نماینده انحصاری كمپانی DE JONG، نمایندگی انحصاری کمپانی
Great Elevator و همچنین نمایندگی رسمی شرکت LEISRITZ را در اختیار داشته و از حمایت‌های فنی این شرکت‌ها جهت آموزش نیروی انسانی خود و نیز ایجاد زمینه مناسب به منظور انتقال جدیدترین فناوری‌ها در صنعت آسانسور برخوردار می‌باشد.


همکاری با کارشناسان باتجربه صنعت آسانسور و پله‌برقی ما را قادر می‌سازد انواع پله‌برقی و نیز آسانسورهای کامل وارداتی (Full Package) از کمپانی
Great Elevator در مدل های کششی با موتورخانه و بدون موتورخانه (MRL)، آسانسورهای کامل وارداتی از کمپانی LEISRITZ کشور آلمان در مدل هیدرولیکی و آسانسورهای صنعتی از کمپانی DE JONG، محصول مشترک کشورهای هلند و انگلستان را در زمان پیش‌بینی شده و با تضمین نصب، نگهداری و تأمین قطعات و متناسب با نیاز و بودجه خریداران به صورت ریالی یا ارزی در محل پروژه تحویل نماییم.


تیم‌های کارشناسی باتجربه شرکت می توانند نیازهای شما را در زمینه آسانسورهای نیمه وارداتی (مونتاژ ایران) بررسی کرده و پیشنهادات جامعی جهت آن ارائه دهند. تلاش می کنیم با تکیه بر اصل مشارکت و مشتری گرایی با انتخاب بهترین تجهیزات از معتبرترین کمپانی‌های سازنده اروپایی، کلیه خواست‌های مشتریان را با رعایت کامل استاندارهای ملی و بین‌المللی تأمین نماییم.


شرکت مهندسی پارسا آسانبر پرند عضو رسمی و فعال سندیکای آسانسور و پله‌برقی ایران و دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور و پله‌برقی از وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران و نیز عضو انجمن مهندسان برقی و مکانیک کشورهای آلمان و کانادا و همچنین دارای لوح تقدیر از انجمن تولیدکنندگان قطعات آسانسور و پله‌برقی ایران می‌باشد.

 
 
Copyright 2009 by Parsa Asanbar Parand Co.
Designed by: hadjzaman [at] gmail [dot] com
Valid HTML 4.01 Transitional